Usługi świadczone sa na wysokim poziomie,
w atrakcyjnej cenie. Profesjonalna obsługa, dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta.
Polecam Arkadiusz Gałka ZNAK-KOLOR


Zakres usług w bardzo elastyczny sposób dostosowywany jest do naszych potrzeb, co pozwala kontrolować koszty, przy zachowaniu wysokiej jakości usług. Bardzo profesjonalna obsługa.
Sebastian Mazurek,
prezes zarządu Samstar sp. z o.o.

O firmie


Główny człon zespołu księgowego, stanowią osoby wchodzące w skład zarządu spółki. Naszym głównym atutem jest wiedza, oraz bogate doświadczenie zawodowe, poparte licznymi, pozytywnymi kontrolami urzędowymi. 

Obsługujemy zarówno małych podatników, rozliczających się na ryczałcie ewidencjonowanym, jak i spółki kapitałowe z terenu całego kraju, w tym również spółki o dużych obrotach.

Nasze usługi świadczymy zarówno stacjonarnie, w siedzibie naszego biura, ale na życzenie naszych podatników, świadczymy usługi również w siedzibie podatnika. 
 
  W codziennej działalności posiłkujemy się profesjonalnym programem finansowo – księgowym, który zapewnia prawidłowość rozliczeń, gwarantuje ich terminowość i spełnia wszystkie wymogi stawiane przez przepisy prawa. W swojej ofercie, proponujemy także Państwu dostęp do księgowości online. 

Posiadamy aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. 

Gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie oraz pełną odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Naszych pracowników cechuje wysoka kultura osobista. Zapewniamy również całkowitą dyskrecję zawodową.
Buchalter-Tax spółka z o.o.
Aleja Grunwaldzka 13/21, 98-200 Sieradz, sieradz@buchalter-tax.com.pl
ul. Józefa Piłsudskiego 74/219B, 50-020 Wrocław, wroclaw@buchalter-tax.com.pl
tel.: 607233589